Search Results
| Property Details |
Auction Details |
2 Storey Terrace House
Jalan Ara Sendayan 3/8, Ara Sendayan, 70300 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,647 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Mon, Jun 8, 2026
Reserve Price: RM 600,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Intan Duyung 7, Taman Intan Duyung, 71050 Port Dickson, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,399 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Mon, Jun 8, 2026
Reserve Price: RM 132,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan BSS 1, Taman Bukit Sri Senawang, 71450 Sungai Gadut, Seremban, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,500 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 270,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan RJ 1/1, Taman Rasah Jaya, 70300 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,650 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 360,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan Tamiang (also known as Jalan Dr. Chen Man Hin), 70200 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,625 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 178,200.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Andalas 1, Taman Andalas, 71700 Mantin, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,302 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 162,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Desa PD 14, Taman Desa PD, 71200 Port Dickson, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,302 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 108,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Lukut Makmur 4, Taman Lukut Makmur, 71010 Lukut, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,302 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 170,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan SJ 2/3A, Taman Seremban Jaya, 70450 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
958 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 190,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan Residensi SIGC 6, Residensi SIGC, 70400 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Built Up: |
2,924 sq.ft |
| Land Area: |
1,920 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 445,500.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan SJ 5/5, Taman Seremban Jaya, 70450 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,076 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 350,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan Ara Sendayan 5/11, Ara Sendayan, 70300 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
2,400 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
| Restriction: |
Bumi Lot |
|
Auction Date: Tue, Jun 9, 2026
Reserve Price: RM 730,000.00
|
|