Bid Win

billion.ing@gmail.com
Mon - Fri
9AM - 6PM
011-1618 5337

Search Results

Property Details Auction Details
Service Apartment
Blok B, Residensi Seri Mega, Jalan Kempas 14, Taman Megah Ria, 81750 Masai, Johor
Built Up: 915 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, May 20, 2026
Reserve Price: RM 315,000.00
Service Apartment
Block A, Pangsapuri Seri Mutiara, Bandar Seri Alam, 81750 Masai, Johor
Built Up: 1,324 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, May 20, 2026
Reserve Price: RM 265,720.50
Condominium
Block C, Pangsapuri Seri Mutiara, Jalan Persiaran Seri Alam, 81750 Masai, Johor
Built Up: 1,324 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 269,730.00
Apartment
Blok B, Pangsapuri Seri Mutiara, Jalan Persiaran Seri Alam, Bandar Seri Alam, 81750 Masai, Johor
Built Up: 1,324 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 306,180.00
Service Apartment
Block C, Pangsapuri Midas, Persiaran Seri Alam, Bandar Seri Alam, 81750 Masai, Johor
Built Up: 839 sq.ft
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 278,000.00
Service Apartment
Menara A, Residensi Permai, Jalan Mutiara 7, Taman Perindustrian Plentong, 81750 Masai, Johor
Built Up: 1,486 sq.ft
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 510,000.00
Apartment
Blok B, Pangsapuri Seri Mutiara, Bandar Seri Alam, 81750 Masai, Johor
Built Up: 1,227 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 297,000.00
Condominium
Block C, Pangsapuri Seri Mutiara, Jalan Persiaran Seri Alam, Bandar Seri Alam, 81750 Masai, Johor
Built Up: 1,324 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 291,600.00
Apartment
Block A, Pangsapuri Seri Mutiara, Jalan Persiaran Seri Alam, Bandar Seri Alam, 81750 Masai, Johor
Built Up: 1,668 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 349,920.00
Apartment
Blok B, Pangsapuri Permas Ville, Jalan Permas 3, Bandar Baru Permas Jaya, 81750 Masai, Johor
Built Up: 1,108 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 390,000.00
Service Apartment
Pangsapuri Midas Seri Alam, Jalan Persiaran Seri Alam, Bandar Baru Seri Alam, 81750 Masai, Johor
Built Up: 840 sq.ft
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 315,000.00
Service Apartment
Menara E, Jalan Masai Jaya 2, Residensi Masai, 81100 Johor Bahru, Johor
Built Up: 1,000 sq.ft
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 420,000.00

Search Results 23

Sort By: